Eduard Demel

Kandidát na poslanca za Petržalku

Dovoľte mi, aby som sa Vám predstavil. Volám sa Eduard Demel a pracujem v bankovom sektore, v ktorom sa špecializujem na financovanie miest a obcí. V rámci mojej pracovnej pozície mám často možnosť stretávať sa so zástupcami samospráv a občanmi, preto dobre poznám problémy a citlivé miesta miest a obcí. Som zároveň členom komisie investičných činností v Mestskej časti Bratislava – Petržalka.

Aktívne sa zapájam aj do občianskych iniciatív. Taktiež mám skúsenosti so správou bytového domu ako zástupca vlastníkov. Tieto skúsenosti, moje profesionálne zameranie a ľudia, ktorí ma oslovili s možnosťou kandidatúry, ma presvedčili, že môžem byť ten, kto bude presadzovať Vaše požiadavky v rámci Petržalky.


Vzdelanie a hobby

Po absolvovaní Strednej priemyselnej školy stavebnej, som sa rozhodol študovať na Fakulte ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity, kde som v roku 2005 získal titul Inžiniera ekonómie. Pracovné skúsenosti som začal nadobúdať v bankovom sektore, kde pôsobím aj v súčasnosti. Som členom Občianskeho združenia „My sme Petržalka“.

Som držiteľom Janského zlatej plakety a medzi moje koníčky patrí beh na dlhé trate, cyklistika a plávanie.


Program

Spojením pracovných skúseností, ekonomickým vzdelaním, angažovaním sa v územnej a miestnej samospráve, budem presadzovať nasledovné:

  • revitalizáciu námestí a revitalizáciu Draždiaka
  • obnovu osvetlenia, výmenu okien a zateplenia materských a základných škôl
  • rozvoj cyklotrás a budovanie cyklomostov pre väčšiu bezpečnosť detí a rodín
  • výstavbu a obnovu športovísk najmä v areáloch základných a stredných škôl v Petržalke
  • obnovu areálov stredných škôl: Gymnázium Eisteinová, SPŠE Hálová, SZŠ Strečnianska a SOŠ podnikania Strečnianska, Obchodná akadémia Dudová
  • rozvoj mobilných záhrad

podpis
Eduard Demel

2017 © designed by PeBo from dattazza.com | This site is cookie free and optimized for 1280x800 & Google Chrome 29+ browser